facebook icon

Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar DIAN 2017 - ZAPROSZENIE

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bielsku-Białej i Komisja Strzelecka BORŁ zapraszają ma zawody „Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian", które odbędą się w dniu 24 czerwca br. na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Ryś" Brzeszcze zgodnie z załączonym regulaminem.
      Głównym celem zawodów jest  podnoszenie umiejętności strzeleckich myśliwych, którzy wstąpili do PZŁ w latach 2014-2017 oraz Dian z Beskidzkiego Okręgu Łowieckiego. Zawody będą miały charakter treningu strzeleckiego. Organizatorzy zapewniają na każdej z osi strzeleckich opiekę instruktorów, którzy będą mieli za zadanie udzielanie porad strzelającym. 
   Zgłoszeń na zawody można dokonywać do dnia 22 czerwca br. mailowo na adres zo.bielskobiala@pzlow.pl lub telefonicznie pod numerem (33) 82 204 47.  Zawodnicy przy zgłaszaniu na zawody deklarują chęć udziału w zawodach skróconego wieloboju myśliwskiego, śrutowych lub kulowych (zawodnik może startować w skróconym wieloboju myśliwskim lub tylko w konkurencjach śrutowych lub tylko w konkurencjach kulowych).

Regulamin zawodów( klinij tutaj)