facebook icon

Polowanie Hubertowskie 2015 r.

Tradycyjnie jak co roku myśliwi Koła Łowieckiego „Cietrzew” w Mucharzu spotkali się z mieszkańcami oraz zaproszonymi gośćmi przy figurze św. Huberta w Jaszczurowej. Prezes Koła Łowieckiego Józef Skudlarski powitał zaproszonych gości: samorządowców gminy Mucharz, przedstawicieli Nadleśnictwa Sucha Beskidzka, mieszkańców oraz Księdza Proboszcza parafii Mucharz, który odprawił Mszę świętą w intencji myśliwych leśników i ich rodzin.

Po mszy świętej został odczytany list Pana Wójta Gminy Mucharz skierowany na ręce Prezesa z życzeniami dla Koła Łowieckiego ,,Cietrzew” w Mucharzu.
Podczas naszej uroczystości zostały również wręczone medale: kol. Andrzeja Styrna otrzymał srebrny medal za zasługi dla Polskiego Związku Łowieckiego, kolejny medal „Przyjaciel Koła” -przypadł dla specjalnego gościa przybyłego z za Uralu Paszy Sadowskiego oraz specjalną statuetkę Opiekuna Zwierząt otrzymał Tadeusz Targosz - przyjaciela Koła Łowickiego.Podczas uroczystości zostały odegrane sygnały łowieckie, kol. Marcin Wicherek złożył ślubowanie myśliwskie.
  Prezes Koła Łowieckiego podziękował za odprawioną msze św. wygłoszoną homilie ks. Proboszczowi, oraz wszystkim za przybycie, zaprosił do wspólnego zdjęcia i na tradycyjny myśliwski poczęstunek.